Dajcie nam więcej gratisów!

Dzisiaj jedną z podstawowych technik sprzedaży produktów jest tworzenie związanych z nimi promocji. Niemal każda firma co jakiś czas oferuje swoje produkty bądź usługi w mniejszej cenie lub też dodając coś gratisowo. My jako konsumenci oczywiście bardzo chętnie korzystamy z takich okazji. Mało tego, są ludzie którzy czerpią ogromną satysfakcję z kupowania w promocyjnej cenie, czy nawet z samego procesu wyszukiwania rzeczy, które nabyć można taniej. W związku z takim stanem rzeczy – promocje i gratisy to coś, co postrzegane jest pozytywnie przez obie strony – sprzedawców i kupujących. Sprzedawca nie traci na tym niczego, bo zwiększa sprzedaż, kupujący nabywa coś taniej. Prosty deal, po którym wszyscy są szczęśliwi. Jedyny istniejący problem to jak dotrzeć do kupujących z taką promocją? Wydać setki tysięcy na kampanię reklamową? Umieścić informację na stronie internetowej? Wszystko to i wiele innych jest praktykowane przez sprzedawców. Jest w tym pewna luka. Internet zalały gruppony i inne pochodne, ale nie ma miejsca które skupiałoby same promocje lub produkty czy usługi z gratisami. Nie ma, a może raczej nie było?

Natrafiliśmy nie dawno na stronę, która nazywa się Gratiser. Jak można się domyślić strona ta oferuje gratisy. Oferuje, a raczej oferują je producenci i wykonawcy usług. Każdy może tam wejść i dodać coś nie ponosząc za to opłat – no chyba, że chce trochę lepiej promować swoje produkty – wtedy za symboliczną opłatą sms może wyświetlać się na głównej stronie i być wyróżniony na liście ofert. Omawiana przez nas strona została wykonana z dużą starannością i wydaje się totalnie intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Proces rejestracji, dodawania produktów itp. wygląda tak prosto, że prościej się raczej już nie da. Niestety omawiana strona aktualnie nie jest promowana, przez co nie ma tam zbyt wielu użytkowników.

Bardzo spodobała nam się ta idea i to jak zostało to wdrożone. Mamy więc nadzieję, że strona Gratiser za jakiś czas zostanie wypromowana i pojawią się tam większe ilości sprzedawców. Jednym słowem chcemy więcej gratisów!

Narazie nie oceniamy strony, ponieważ jest za wcześnie. Przedstawiliśmy jedynie Państwo samo przedsięwzięcie jako coś bardzo obiecującego. Mamy nadzieję, że już niedługo tam wrócimy i wystawimy solidne 5+

Zapraszamy: gratiser.pl

Tagi