A może psycholog Ursynów?

Kolejną firmą, a raczej osobą, którą wzieliśmy na tapetę jest mgr. Magdalena Filipowicz prowadząca Pracownie Terapeutyczną. W miejscu tym spotkać się można z Panią Magdaleną na indywidualną sesję terapeutyczną (pod warunkiem ukończenia 18 lat). Spotkać się mogą także pary lub osoby cierpiące na niepłodność. Pani Magdalena zajmuje się także bardzo popularnym dzisiaj „coachingiem”.

Oczywiście Pracownia Terapeutyczna posiada swoją stronę www, którą nietrudno jest znaleźć wpisując samą nazwę, imię i nazwisko terapeutyki lub hasła lokalne – Mokotów i Ursynów. Strona www wykonana jest schludnie i czytelnie. Jak na nasz gust jest ona zbyt prosta, jednak budzi respekt ze względu na dbałość o detale i czytelność informacji. Na stronie jest oczywiście pełna oferta opisana bardzo skrótowo, bez zbędnych niuansów. Co ważne jest tam zakładka biograficzna, gdzie znaleźć możemy sporo informacji o samej psychoterapeutce. Dowiedzieć się tam możemy, że Pani Magdalena ma odpowiednie przygotowanie do zawodu, pracowała już nawet w szpitalu i cały czas rozwija się. Jedynym zastrzeżeniem jest dla nas zakładka kontakt. Zawarte tam są podstawowe informacje, a w dzisiejszych czasach numer NIP i mapka dojazdowa to naszym zdaniem podstawa.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli interesuje Państwa psycholog Ursynów to warto skorzystać z usług Pani Magdy. Postanowiliśmy przewertować internet w poszukiwaniu potwierdzenia tej tezy. Niestety niewiele udało nam się znaleźć. Opinii na temat działalności Pani Filipowicz jest niewiele. Dużym plusem jest to, że jej postać znana jest także na innych stronach, ponieważ nie ogranicza się tylko do swojej własnej działalności. Świadczy to o tym, że sprawdza się także w innych miejscach. Niestety opinii osób, klientów Pani Magdaleny jest niewiele. W sumie znaleźliśmy ich maksymalnie 3. W dodatku nie były one zbyt wiarygodne – prawdopodobnie wpisy były wykorzystywane przy pozycjonowaniu. Nie znaczy to oczywiście, że możemy coś złego powiedzieć na temat Pracowni Terapeutycznej. Brak złych wiadomości to dobra wiadomość, tak więc póki co nie możemy powiedzieć złego słowa o działalności Pani Magdaleny.

Dużym minusem całości jest to, że poza główną stroną i kilkoma bazami, gdzie wpisana jest Pracownia Terapeutyczna albo Pani Magadalena Filipowicz nie można znaleźć nic ponadto. Nowoczesna psychoterapia mokotów to powinna być także nowoczesna reklama. Profil na Facebooku i w paru innych miejsacach byłby więc wskazany. Tego niestety nie uświadczyliśmy.

Podsumowując możemy Pani Magdalenie wystawić z czystym sumieniem 4. Obniżamy ocene o jeden stopień za brak odpowiedniej promocji.

Tagi