Domki na mazurach – tanie wczasy?

Jako, że aktualnie mamy sierpień, okres w którym wyjeżdża na wczasy nadal sporo osób to na tapetę tym razem wzięliśmy sobie ośrodek wypoczynkowy w… a raczej na Mazurach. Niby nic oryginalnego, fantastycznego i tak bardzo już nam znanego, ale nie w tym rzecz. Dużo osób obecnie woli spędzić swój wolny czas u nas w kraju i wypocząć oszczędzając pieniądze. Czy rzeczywiście jest to taka oszczędność? Niekoniecznie, choć zależy to oczywiście od tego z czym porównujemy. Sprawdziliśmy ceny jednego z ośrodków. Ośrodek nazywa się Skowronki i jest to typowy ośrodek z domkami letniskowymi. Cena za domek z WC i umywalką to 140zł. Jeżeli więc jedziemy sami lub z drugą osobą to wcale nie wychodzi to nas tak tanio. Jeżeli zaś ruszają 3-4 osoby – a tyle może w domku spać to już zupełnie inna bajka.

Opisany przed chwilą ośrodek Skowronki oferuje więc domki letniskowe w całkiem przystępnych cenach. Jak ośrodek ten promuje się? Posiada własną stronę www, profil na Facebooku oraz kilkanaście wpisów na stronach pośredniczących w wynajmie noclegów. Widać więc, że tutaj wszystko jest w normie. Jeśli chodzi o opinie nie znaleźliśmy w całej sieci ani jednego złego słowa na temat ośrodka. Za to widać, że ośrodek cieszy się już dobrą opinią chociażby przez ilość polubień na FB.

Bardzo dużą zaletą ośrodka jest to, że posiada on własną przystań, gdzie przygotowana została specjalna przestrzeń dla dzieci – odpowiednio zabezpieczona. Warto zajrzeć na stronę Ośrodka Skowronki, bowiem tam pojawiają się informacje o lokalnych wydarzeniach.

http://www.stare-jablonki.pl

Tagi