Gabinet kosmetyczny – Mokotów, Ursynów?

Tym razem na tapete biorę gabinet kosmetyczny, który obsługuje klientów z dzielnic Mokotów, Ursynów i Wilanów. Gabinet Lico, bo o nim mowa mieści się na Wilanowie, jednak obsługuje klientów z pobliskich dzielnic.

Strona www gabinetu wydaje się być bardzo przejrzysta. Buduje zaufanie i pozwala na łatwą i intuicyjną nawigację. Na stronie pokazane są opisy dostępnych zabiegów, a tych jest naprawdę dużo. Od najprostyszych typu manicure, pedicure, po depilacje laserową, medycyne estetyczną oraz wiele innych. Taki zakres usługo powoduje, że jest to gabinet kosmetycznych w którym można kompleksowo wykonać wiele zabiegów. Strona www, stroną www. Ciekawe jak wygląda promocja?

Firma posiada profil na Facebooku, oraz swoją „reklamę” na kilku portalach regionalnych oraz katalogach firmowych. W zasadzie trudno znaleźć jakiekolwiek opinie, które mogłyby potwierdzić jakość gabinetu. Jest ich naprawdę znikoma ilość. Są to komentarze, w których klienci wypowiadają się pozytywnie. Brak przy tym komentarzy negatywnych.

W wielu miejsach trafiłem na informację, iż gabinet ten jest małym kameralnym miejscem i w zasadzie patrząc na daty publikacji i daty zaistnienia gabinetu w internecie jest to miejsce, które dopiero buduje swoją reputację.

Jak narazie przyznaję im ocene 4.
Adres strony: http://www.li-co.pl

Tagi