Lash Me – piękne rzęsy i nie tylko

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 zagościło wśród usług kosmetycznych już kilka lat temu i cieszy się bezustanną popularnością. Rzęsy przedłużane tą metodą wyglądają pięknie i są bardzo trwałe. Właśnie dlatego kobiety coraz częściej decydują się na taki zabieg. Firm, które wykonują go jest wiele. Wiele osób zajmuje się tym także prywatnie. Teoretycznie nie potrzeba wielkich umiejętności, aby wykonać go. Jednak aby rzęsy wyglądały pięknie, naturalnie i jednocześnie były trwałe potrzebne są naprawdę nie lada umiejętności.

Dzisiaj na tapetę wzięliśmy jedną z takich firm o ciekawie brzmiącej nazwie Lash Me. Według informacji na stronie firma ta wykonuje głównie zabiegi przedłużania rzęs. Taka wąska specjalizacja może być gwarancją naprawdę dobrze wykonanej usługi. Na stronie w galerii widnieją dziesiątki realizacji. Zapytaliśmy o ocenę osobę, która sama wykonuje tego typu zabiegi i zdjęcia są w 100% realne i przedłużanie wykonane zostało na bardzo wysokim poziomie. Na stronie w zakładce media firma pokazuje swoje osiągnięcia. Widać, że zabieg wykonywany był nawet dla znanych z telewizji osób. To bardzo duży plus i swego rodzaju gwarancja, że usługa jest wysokiej jakości.

Sprawdziliśmy pod tym kątem także internet. Szukaliśmy opinii, jednak niewiele udało się wygooglować. Najwyraźniej firma działa dosyć krótko, ale doświadczenie zdobywane było dużo wcześniej. Brak negatywnych opinii.

Lash me promuje się na Facebooku oraz w kilku portalach ogłoszeniowych. To niewiele, ale biorąc pod uwagę krótki czas działania firmy normalne. Patrząc na stronę www i jej wykonanie dojść można do wniosku, że nastawieni są na profesjonalizm. Przeglądając witryny firm, które zajmują się przedłużaniem rzęs natknąć się można na wiele amatorskich stronek, emanujących i uderzających kiczem. Tutaj od razu widać styl i smak, co jest dużym plusem. Mówi nam dużo o podejściu do klienta.

Podsumowując Lash Me jest firmą, która wróży naprawdę wiele dobrego. Warto sprawdzić ich usługi.

Oceniamy całość na 4+/5

Adres: http://lashme.pl

Zapraszamy.

Tagi