Nadzór budowlany pod naszą lupą…

Tym razem na tapetę wzięliśmy firmę, która świadczy dosyć mało powszechne usługi z branży budowlanej. Tego typu usługi wykorzystują głównie ludzie o zasobniejszych portfelach, bądź też duży inwestorzy. Kto z nas w końcu potrzebował nadzoru budowlanego, bądź doradztwa technicznego? Najczęściej mądry i sprytny Polak stara się zrobić wszystko sam, mimo że pojęcia zielonego nie ma w danej dziedzinie. Wynika to oczywiście z oszczędności, ale nie tylko. To nasze naleciałości sprzed lat, jednak nie o tym jest ten temat.

Firma, którą tym razem postanowiliśmy sprawdzić wykonuje takie usługi jak: nadzór budowlany, przeglądy budowlane, ekspertyzy budowlane. Tego typu usługi nie każdy może świadczyć o czym przekonać się można już na stronie www firmy. Potrzebne jest doświadczenie, uprawnienia i napewno też różnego rodzaju znajomości. Firma powstała na bazie innej, funkcjonującej już od ponad 25 lat, więc w zasadzie spodziewać się można profesjonalnego podejścia do tematu.

Strona www firmy prezentuje się przyzwoicie. Wizualnie nie ma tam żadnych fajerwerków, nie uświadczymy też niczego co zwróci naszą uwagę. Zwykła, prosta i schludna strona. Trochę nie pasuje nam ciemna kolorystyka, która bardzo nadużywana jest w branży budowlanej – zupełnie jest to wg. mnie niezrozumiałe. Logo firmy trochę bardziej odstrasza niż przyciąga profesjonalizmem, ale… nie o to tu przecież chodzi! Wystarczy przeczytać rzetelne i krótkie opisy znajdujące się na podstronach, aby zorientować się, że nie jest pierwsza lepsza firemka.

Wpisując w google adres strony znaleźć można tak niewiele, że w zasadzie trudno to oceniać. Wyraźnie firma nie jest zbyt zainteresowana promocją w internecie. Strona funkcjonuje już od paru lat, jednak niewiele do niej się odnosi. Wiadomo, nadzory budowlane warszawa nie są napewno często wyszukiwane w internecie, ale jednak mogą być dla firmy dodatkowym źródłem zleceń. Najwyraźniej nie zadbali o to, lub też zaczęli promocję dosyć niedawno – ponieważ wyświetliły się dosyć nowe wpisy. Ważną kwestią jest to, że pomimo niewielkiej ilości informacji brakuje negatywnych opinii o firmie. Znaleźliśmy 2 opinie, które pozytywnie świadczą o usługach firmy DL Investment.

Nasz werdykt: 4/5
http://www.dl-investment.pl

 

Tagi