Naprawa i regeneracja turbosprężarek w Zamościu

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej firm z branży motoryzacyjnej zajmujących się regeneracją i naprawą turbosprężarek – z naciskiem na to pierwsze. Coraz więcej osób jednocześnie decyduje się na skorzystanie z usługi regeneracji. W końcu jaki jest sens w wydawaniu większych pieniędzy na nową turbinę? Oczywiście każdy mądry polak chce zaoszczędzić. W związku z tym, że coraz więcej jest takich firm postanowiliśmy przyjrzeć się jednej z nich. Firmą, którą tym razem bierzemy pod lupę jest Luxturbina.

Firma mieści się w okolicach Zamościa i obsługuje klientów z tego regionu. Luxturbina zajmuje się regeneracją i naprawą turbin w samochodach osobowych, ciężarowych oraz ciągnikach. Ten przekrój pozwala na dotarcie do większej ilości klientów i jest godny pochwały. Dodatkowo firma zajmuje się maglownicami.

Patrząc na promocję w internecie od razu widać, że jest to stosunkowo krótko działająca firma. Strona internetowa, którą posiadają jest prosta, aczkolwiek efektywna. Wszystko jest czytelne i przedstawione w minimalistyczny i zrozumiały sposób. Poza stroną nie promują się praktycznie nigdzie – nawet na Facebook’u. Może to i sensowna decyzja z ich strony – nie każdy chce być wszędzie, a już w szczególności na Facebook’u, który stał się aktualnym trendem.

Patrząc na zawartość wujka Google trudno natrafić na jakiekolwiek negatywne opinie odnośnie firmy. Jest kilka – dosłownie z 5 opinii, które świadczą o tym, że usługi są na dobrym poziomie. Nie wiadomo oczywiście na ile wiarygodne są to opinie, ale ważne że brakuje tych negatywnych.

Luxturbina wydaje się być rzetelną firmą, jednak uważamy, że ich oferta jest zbyt uboga.
Powinna zawierać ona więcej pozycji, ponieważ dzisiaj ludzie szukają miejsc, gdzie podejście jest bardziej kompleksowe. Na uwagę zasługuje fakt, iż na stronie pokazane są certyfikaty, które świadczą o poważnym podejściu firmy do tematu turbosprężarek.

Nasza ocena 4/5

http://luxturbina.pl

Tagi