Nowoczesne szkolenia z komunikacji

W dzisiejszym zinformatyzowanym Świecie komunikacja staje się coraz cenniejszą umiejętnością. Wiele osób ma problem z wypowiedzeniem w odpowiedni sposób tego, co chcą przekazać drugiej osobie. Tak samo jest z odbiorem informacji zwrotnych. Zwracam coraz mniejszą uwagę na mimikę twarzy, na treści które ktoś chce nam przekazać. Szukamy bodźców, których doświadczamy korzystając z otaczających nas urządzeń elektronicznych. Nie potrafimy skupić się na rozmowie, nie potrafimy wyciągnąć z niej słusznych wniosków. Dlatego właśnie coraz częściej powstają szkolenia, które maja na celu poprawić nasze umiejętności komunikacyjne.

Jedną z takich firm oferujących szkolenia z komunikacji jest Corel. Firma ta istnieje na rynku niedługo, lecz oferuje według oferty wysokiej jakości szkolenia z tego zakresu. Sprawdzenie firmy rozpoczęliśmy standardowo od strony internetowej. Oferuje ona sporą ilość treści, która podana została w przyjaznej dla oka oprawie. Na stronie jest sporo tekstu i sporo informacji, lecz zostało to tak rozmieszczone, że przeciętny użytkownik nie powinien mieć problemów. Wyraźnie widać, że firma zadbała o swój wizerunek i promocję oferty.

Standardowo sprawdziliśmy też dostępność w innych mediach i promocję. Tutaj niestety firma nie wypada dobrze. Brakuje jakichkolwiek mediów społecznościowych. Brakuje wzmianek o firmie w internecie.

Brak też jakichkolwiek opinii, co tylko potwierdza że jest to firma krótko funkcjonująca. Na szczęście na samej stronie znajdują się referencje napisane przez studentów jeden ze Szkół Wyższych. Są to oczywiście opinie pozytywne. Nie ma więc narazie podstaw by mieć jakieś podejrzenia odnośnie oferowanych przez firmę usług.

Nasza końcowa ocena to 4/5.
Adres strony: http://corelszkolenia.pl

Tagi