Prawdziwa pielęgnacja ogrodów?

Dzisiaj mamy coraz większy wysp domków. Ludzie osiedlają się w miastach, po czym niektórzy z nich uciekają z tych wielkich metropolii, aby spokojnie wypoczywać po ciężkiej pracy pod błękitnym niebem. Większość decyduje się oczywiście na domek z wymarzonym ogródkiem, lecz nie bardzo wie jak o niego dbać, albo nie ma na to czasu. Właśnie z tego względu mamy teraz wysyp firm ogrodniczych. Jedną z nich, którą obrałem sobie za cel jest LukGarden z Warszawy.

Firma ta oferuje usługi w Warszawie, a także na terenie Zamościa. Patrząc na stronę www widać, że komuś zależało na przyzwoitej promocji. Strona przejrzysta, ciekawa, nie rozprasza i jednocześnie przekazuje odpowiednie informacje. Cennik firmy… Tutaj można być zaskoczonym. Pielęgnacja ogrodów w takich cenach to naprawdę rzadka sprawa. Wystarczy ceny porównać z innymi firmami.

Firma LukGarden wyraźnie inwestuje w pozycjonowanie – co jest bardzo ważne. Nie widać jej jednak w jakichkolwiek społecznościówkach czy choćby w Google Maps. Pod tym względem nie próbują się promować.

Szukając opinii o firmie LukGarden ciężko natrafić na coś sensownego. Niewiele osób wypowiedziało się o jakości ich usług. Co ważne nie widać żadnych negatywnych opinii, które oceniałyby źle obsługę firmy. Najwyraźniej pielęgnacja ogrodów oferowana przez tą firmę jest na przyzwoitym poziomie.

Podsumowując daję firmię ocenę 4/5.

http://www.lukgarden.pl

Tagi