Stolarka aluminiowa w atrakcyjnej cenie

Aluminium to coraz częściej wykorzystywany surowiec. Jest coraz częściej doceniany ze względu na wysoki poziom estetyki, lekkość i większą dostępność niż miało to miejsce kilka/kilkanaście lat temu. Sklepy, wspólnoty mieszkaniowe najczęściej więc decydują się na stolarkę aluminiową, zamiast ciężkich drzwi stalowych. Powstało zatem mnóstwo firm, które zajmują się produkcją drzwi i okien z tego materiału.

Dzisiaj pod lupę wzięliśmy jedną z nich. Firma ta nazywa się Esprit Aluminium. Jak opis na stronie wskazuje jest to nieduża, rodzinna firma, która oferuje swoje produkty i usługi w atrakcyjnych cenach. Firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale i montażem, renowacją i serwisem. Strona internetowa firmy jest prosta, aczkolwiek jak najbardziej efektowna i wyróżnia się spośród stron małych firm tego typu. Widać, że firma postawiła na jakość. Co prawda galeria, która powinna zawierać zdjęcia realizacji jest niemal pusta, ale zakładamy że wynika to z braku aktualizacji – inne elementy strony widać też nie były jakiś czas aktualizowane.

Jeżeli chodzi o promocję w internecie to jedyne co znaleźliśmy to profil na Facebooku, na którym niewiele się niestety dzieje oraz ogłoszenia na popularnym portalu ogłoszeniowym. Nie jest to zadziwiający sposób promocji, ale być może małej firmie wystarcza.

Przeszukaliśmy sieć aby znaleźć jakieś opinie. Niestety jedna, jedyna opinia na temat firmy znajduje się na stronie z opiniami o fachowcach. Jest to opinia pozytywna i miejmy nadzieję, że cała reszta też taka jest. W każdym razie nie znaleźliśmy negatywnych opinii, informacji o zadłużeniach itp. Wygląda na to, że firma prosperuje bez większych zgrzytów. Spróbowaliśmy także na próbę wysłać zapytanie. Ku naszemu zdziwieniu odpowiedź nie trwała całe wieki, jak to bywa, a dostaliśmy ją jeszcze tego samego dnia. Wycena była dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Przy użyciu dobrych materiałów firma oferuje produkt w cenie niższej niż to normalnie bywa.

Oceniając całościowo uznajemy firmę za godną zaufania, dbającą o swój wizerunek i klienta, który niekoniecznie musi być bogaty. Ocena ogólna 5/5.

Strona firmy: http://esprit-aluminium.pl

Tagi