Urodziny dla dzieci w Warszawie?

W obecnych czasach coraz więcej poświęcamy się pracy i nie mamy czasu na to aby zająć się organizacją urodzin własnych czy też naszych pociech, gdzie w szczególności trzeba zadbać aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Coraz popularniejsze więc stają się sale zabaw dla dzieci, które oferują świetne imprezy odpłatnie, ale jednak przygotowane z dużą dbałością o detale. Dzięki temu dziecko ma niezwykłe wspomnienia, a my nie musimy robić czegoś na ostatnią chwilę. W związku z niezwykła popularnością tego typu działalności postanowiliśmy wziąć na tapetę jedną z takich firm – tym razem warszawskich.

Odnaleźliśmy tym samym firmę o nazwie Sala Zabaw Madagaskar bazująca pozornie na motywie ze znanego filmu Madagaskar. Przyglądając się ich promocji można odnieść wrażenie, że nie utrzymują oni stałego poziomu. Strona wykonana jest bardzo schludnie, kolorowo i profesjonalnie (choć męczy menu na dole), niektóre materiały na FB również (ulotki i plakaty), jednak widać że nie zawsze trzyma to taki poziom i wprowadzane są oszczędności w tym kierunku. Na szczęście widać, że nie jest to notoryczne i firma dba o wizerunek. Jest dobra strona, profil na FB który jest aktualizowany, reklama na YT oraz wiele wpisów w katalogach. Widać również pozycjonowanie, które pozawala klientom na szybsze dotarcie do oferty. Tutaj firmie nie można zarzucić wiele.

Patrząc na jakość usług warto najpierw sprawdzić galerię na stronie i ofertę. Oferta jest dosyć bogata. Widać, że sala zabaw jest dobrze wyposażona, pracuje w niej wiele osób, które dbają o wysoki poziom. Bardzo ładnie prezentuje się też wystrój sali ściśle powiązany z filmem. Tutaj na uwagę zasługuje fakt, iż motyw filmowy rysowany był na ścianach aerografem przez utalentowanego w tym kierunku artystę.

W internecie nie roi się od opinii na temat sali zabaw, jednak jest ich kilka i są to na szczęście pinie pozytywne. Nie znaleźliśmy negatywów, co napewno miało by miejsce w przypadku, gdy któryś rodzice byliby niezadowoleni. Czy warto zatem zrobić urodziny dla dzieci w tej sali? Myślę, że jak najbardziej. Patrząc na bogactwo w ofercie, przychylne opinie i podejście do klientów jak najbardziej tak.

Nasza ocena: 5-/5

http://www.salamadagaskar.pl

Tagi