Warsztat samochodowy – region Brwinów, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki

Warsztatów samochodowych jest dzisiaj zatrzęsienie. Powstają jak grzyby po deszczu i to niestety te niezbyt dobre grzyby, bo dużą cześć z nich możnaby od razu omijać szerokim łukiem. Dzisiaj na tapetę biorę warsztat samochodowy, który mieści się w Brwinowie i obsługuje oczywiście także okolicznych mieszkańców.

Bekamar, bo tak się nazywa ten warsztat posiada dosyć rozbudowaną i ciekawą stronę www. Widać, że właścicielowi zależy na odpowiedniej promocji. Strona pokazuje się w wynikach google na różne zapytania z różną skutecznością narazie, ale nie jest źle. Na stronie warsztatu opisane zostały wszystkie usługi, ale tak szczegółowo, że możnaby zrobić z tego podręcznik dla mechaników;) No może przesadziłem, ale jest naprawdę sporo informacji i jak ktoś się zupełnie nie zna to może i dodatkową wiedzę zdobyć. Strona posiada także cennik oraz stale aktualizowane informacje o promocjach, nowościach itp. To duży plus:)

Warsztat ma bardzo dużą ofertę. Właściwie nie wiem czego nie oferują. Jest diagnostyka komputerowa, jest nabijanie klimatyzacji, jest wulkanizacja, myjnia itd. Poza samymi naprawami można wykonać wiele innych opcji.

W internecie niestety nie ma jakiejkolwiek innej promocji. Brak konta fb, brak rejestracji w różnych portalach. Brak też opinii niestety… Patrząc jednak na podejście firmy i to co zawarte jest na stronie mogę dać im 4/5.

http://bekamar.com.pl

Tagi