Wyczerpane nakłady – od ręki dla każdego

Wielokrotnie natrafiamy na książki, których już z jakichś powodów brakuje. Wydawca wstrzymał publikację i niestety nie możemy książki nabyć w żadnej księgarni, a czasami nawet już na aukcjach z używanymi egzemplarzami. W takiej sytuacji najczęściej jesteśmy bezradni. Na szczęście powstały firmy, które zajmują się wydawaniem wyczerpanych nakładów. Tego typu działalność znaleźć można na stronie www.wyczerpane.pl. Jest to ogromna baza książek, których nakłady zostały już wyczerpane, a firma ta na życzenie drukuje je w dowolnej ilości egzemplarzy. To świetny ratunek dla wielu z nas. W ofercie znaleźć można najróżniejsze książki – od fantastyki, po książki edukacyjne. Każdy znajdzie tam coś, co z pewnością chciałby przywrócić do życia.

Czy jest to opłacalne? Napewno tak! Książki oferowane na stronie są tanie. Ich wydruk nie kosztuje nas więcej niż zakup normalnej książki w księgarni. Strona za pośrednictwem, której można nabyć książki jest typowym sklepem internetowym i każdy bez najmniejszych problemów powinien się na niej odnaleźć. Dużym plusem jest prosta i intuicyjna budowa.

Z naszych obserwacji firma nie promuje się zbyt intensywnie w internecie. Znaleźć można natomiast całą masę wzmianek oraz pozytywnych opinii. Warto więc przy najbliższej okazji skorzystać z usług tej drukarni.

Nasza ocena: 4+/5

Tagi