Wydanie książki – od dzisiaj dla każdego!

Kiedyś wydanie książki było czymś niedostępnym dla zwykłych zjadaczy chleba. Należało mieć odpowiednie fundusze, kontakty i przede wszystkim dysponować wysokiej jakości materiałem, który przechodził szereg sprawdzianów. Od dzisiaj dzięki stronie www.wydacksiazke.pl można dokonać tego całkiem łatwo. Bez ponoszenie dużych kosztów i bez ingerencji osób trzecich w treść. Na owej stronie wystarczy złożyć zamówienie, wybrać ilość nakładu etc. a resztą zajmą się odpowiedni ludzie. Nic prostszego, prawda?

Na szczęście jest tak w 100%. System zamówieniowy zaoferowany na stronie jest prosty i intuicyjny. Firma zadbała o to, aby produkt był odpowiedniej jakości już od samego początku, bowiem strona www jest bardzo intuicyjna, estetyczna i przyjazna w obsłudze. Reszta to tylko kwestia naszej wyobraźni i funduszu jaki chcemy poświęcić na wydanie książki.

Obserwując sieć nie natrafiliśmy niestety na zbyt wiele działań promocyjnych firmy. Brakuje nawet integracji z mediami społecznościowymi. Jednak sporo miejsc można natrafić, gdzie wydawnictwo to jest wzmiankowane. Warto tu też zaznaczyć, że nie znaleźliśmy negatywnych opinii. Można więc uznać, że warto wydać tam swoją książkę.

Ocena: 4+/5

Tagi